Hanover Fuarı: Bonfiglioli, her çeşit endüstriyel uygulama için tek durak bir mağaza sunmaktadır
< geri

Hanover Fuarı: Bonfiglioli, her çeşit endüstriyel uygulama için tek durak bir mağaza sunmaktadır

Bu yılın Hanover fuarı 8 ile 12 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti.
Etkinliğin ana teması olan “Entegre Endüstri”ye ayak uyduran fuar katılımcıları, endüstriyel üretimin geleceğinin temellerini attı.
Bonfiglioli’nin Hanover’da iki standı vardı, biri otomasyon ve enerji tasarrufundaki en son gelişmelerimizin sergilendiği endüstriye otomasyon alonunda ve diğeri yeşil enerjiye yönelik en yeni ürünlerimizin sergilendiği rüzgar salonunda.

Etkinlik, kendimizi her çeşit endüstriyel uygulama için ‘tek durak mağaza’ olarak sunma ve elektromobilite, sanayi, mekatronik ve rüzgara yönelik en yeni Bonfiglioli çözümlerini sunma fırsatı sağlamıştır.
Fuar, dünyanın her yanından politikacıların ve Avrupa Birliği’nin lider isimlerinin dikkatini çekmiştir.
Özellikle, Bonfiglioli standı, Avrupa Komisyonunun Başkan Yardımcısı Antonio Tajani tarafından ziyaret edilme onurunu yaşadı.

Tajani, Komisyon’un bu önemli uluslararası vitrinde fuar katılımcılarına desteğini doğruladı. Başka bir ziyaretçi de, İtalya sektörünü öven Almanya İtalya büyükelçisi, Elio Menzione idi. 10 Nisan sabahı, Büyükelçi Menzione, Bonfiglioli standından oluşturulan “Gezen Basın Toplantısı”na katıldı. Lider İtalyan ve uluslararası sektör dergilerinden on beşten fazla gazeteci bu etkinliğe katıldı.