6. Yenilenebilir Enerji Hindistan ve Intersolar India fuarlarında Bonfiglioli’nin güneş ve rüzgar teknolojisindeki bir başka büyük başarısı
< geri

6. Yenilenebilir Enerji Hindistan ve Intersolar India fuarlarında Bonfiglioli’nin güneş ve rüzgar teknolojisindeki bir başka büyük başarısı

Bonfiglioli Group, Hindistan’ın rüzgar ve güneş sektörlerindeki iki büyük etkinliği 6. Yenilenebilir Enerji Hindistan ve Intersolar India fuarlarına eşzamanlı olarak katılarak dünya çapında yenilenebilir enerji alanındaki güçlü konumunu ve sürdürülebilirlik ve çevreye olan taahhüdünü bir kere daha doğruladı.

7 ile 9 Kasım arasında Yeni Delhi’de gerçekleştirilen Yenilenebilir Enerji Hindistan Fuarı, misyonu, yenilenebilir enerji (özellikle fotovoltaik ve rüzgar enerjisi) için Hindistan piyasasında hızla büyümek ve Hindistan’a daha fazla gerçek, sürdürülebilir kalkınma sağlamak olan her yıl gerçekleştirilen bir fuardır.

Bonfiglioli’nin Fotovoltaik ve Rüzgar işletmesi birimleri, iki stantla etkinlikte yer aldı. 130 m2 olan ana stantta, müşteriler, Bonfiglioli’nin fotovoltaik ve rüzgar piyasalarına yönelik çözümlerini görüp geniş bar alanında rahatlama fırsatı yakaladılar. İkinci stant ise rüzgar enerjisi salonunda kuruldu.

6 ile 8 Kasım tarihleri arasında Mumbai’de gerçekleştirilen Intersolar India, Intersolar serisinde güneş enerjisi alanında dünyanın en büyük fuarı olan en son etkinlikti. Bonfiglioli, fuar alanında ön bir konumda yaklaşık 70 m2 bir stantla bu etkinlikte de yer aldı.

Bonfiglioli, 1990’ların başından bu yana Hindistan piyasasında aktif olup verimli ve yaygın müşteri hizmetleri sayesinde Hindistan’ın “yeşil devrimini” yönlendirme konusunda lider bir rol oynamıştır. Bonfiglioli, fotovoltaic enerji MW tesisleri bakımından Hindistan’ın en iyi oyuncularından biri olup Hindistan rüzgar piyasasında sapma ve hatve kumandası çözümlerinde tartışmasız liderdir.