Mobil
Bonfiglioli, Bauma Monaco 2013 fuarına, uluslararası İnşaat makineleri fuarına katıldı
< geri

Bonfiglioli, Bauma Monaco 2013 fuarına, uluslararası İnşaat makineleri fuarına katıldı

Bonfiglioli, 15 - 21 Nisan tarihleri arasında, sektörde kıyaslanamaz etkiye sahip inşaat makinelerine yönelik dünyanın en büyük fuarı olan BAUMA MONACO’ya katıldı. Bonfiglioli, bu etkinlikte son 8 etkinlikteki büyük başarısının keyfini sürdü.

Bu vesileyle, Bonfiglioli, Madencilik, Yol Yapımı ve elektromobilite çözümlerine yönelik yeni çözümlerini tanıttı.

Madencilik makinelerine yönelik özel olarak tasarlanmış bu çözümleri sunan Mobil ve Rüzgar İşletme Birimleri Genel Müdürü Fausto Carboni “Madencilik piyasası, kalkınma stratejimizde anahtar bir rol oynar ve bu sebeple Bonfiglioli, buna yönelik çözümler geliştirmeye başlamıştır. Bonfiglioli, her biri bu uygulama türünde yıllar boyu deneyime sahip üç yeni ürün boyutu – 722C, 724C ve 726C – sunacaktır. Bu yeni ürünler, Bonfiglioli’nin tarihi paletli hareket tahriği elemanlarını faydalı bir şekilde genişletecektir” – diyor.

Bonfiglioli’nin bir başka yeni sınırı da, karma ve elektrikli cihazlara yönelik özel olarak tasarlanan ürün dizisinin geliştirilmesidir: güç iletim işletmesinin hem mekanik hem de elektrikli ürünlerde yıllar boyu uzmanlığı Bonfiglioli’nin beton karıştırıcıları, hava platformları, hafif elektrikli araçlar, püskürtücü gibi tarım makinelerine yönelik yeni elektrikli gelişmiş çözümler sunmasına olanak sağlamıştır.

Son olarak, yol yapım makinesi sektörü, Bonfiglioli için daima çekici bir piyasa olmuş ve şirket, lider uluslararası oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayacak gelişmiş çözümleri sunmak için elinden gelen çabayı göstermiştir. Bauma fuarı, yol yapımı makineleri için birçok önemli yeni ürünler sunmak için en iyi etkinliktir - örn. asfalt kazıyıcıların asfalt hadde motoru, yol kaplama makineleri için iki hızlı hareket tahriği dişli ve havalı lastik kompaktörleri için geniş yelpaze ürünler.

İnşaat makineleri piyasasına yönelik yeni çözümlerin tanıtımıyla, Bonfiglioli, dünya çapında farklı piyasaların ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek verimli çözümlerdeki uzmanlığını doğrulayarak bu alandaki liderliğinin bir kez daha altını çizer.