Mobil

Mobil Pazarlar

Bonfiglioli Group; farklı alanlara girerek ve sektöründeki en büyük aralıklardan birini oluşturarak yenilikçi bir şekilde güç iletimini, kontrolünü ve uygulamasını yorumlamıştır.
Spesifik pazarlar içerisinde çalışma amacıyla Grup, net bir şekilde tanımlanmış olan iş alanlarına ayrılmış İş kolları ile kendini yapılandırmıştır: Kilit üreticiler ile yenilikçi çözümler ve diyaloglar sunan Endüstriyel, Mobil, Fotovoltaik ve Rüzgar Birimleri; tüm dünyada uluslararası bir ölçekte şirketler ve OEMler tasarlar.
Mobil İş kolu; sürekli gelişen ve tasarım ve konstrüksiyona fazla yakından dikkat göstermesi gereken gelişmiş pazarlarda bir referans noktası haline gelmiştir. Bu çoklu sektörler içerisinde Bonfiglioli için bazı önemli olanlar Konstrüksiyon ve Madencilik, Kaldırma ve Vinçler, Tarım, Beton ve Betoniyerler ve Elektromobilite’dir.

Madencilik ve Konstrüksiyon

Konstrüksiyon sektörü ve madencilik ve ekstraksiyon pazarı; aşırı yüksek kalite standartlarını gerektirirler.
Mobil İş kolu; yol yapım endüstrisi için ve sondaj ekipmanları için konstrüksiyon ve madencilik alanlarında hafriyat makineler için gelişmiş çözümler tasarlar ve inşa eder.

Yol yapımı

Yol yapımı ve bakımı için mobil ekipman pazarı – greyderler ve sıyırıcılar, yol sıkıştırıcıları ve tekerlekli ve paletli yol yüzeyi döşeme makineleri – geniş işletim koşulları aralığı için fonksiyonlarına dayanarak çeşitli tahrik ünitelerini gerektirir.

Kaldırma ve Vinçler

Bonfiglioli Group; kaldırma ekipmanları için geniş ve çeşitli ürün aralığı sunar: Çekici vinçler ve beton pompaları için döndürme tahrikli motorlu redüktörlerinden kaldırma ve tahrikli mobil vinçleri için vinç motorlu redüktörlerine kadar.

Tarım ve Ormancılık

Tarım ve ormancılık pazarı için - örneğin spreyler, biçerdöverler, hasat makineleri, orman ekipmanları, mikserler vs. – Grup, spesifik uygulamalar aralığı için tekerlekli ve tahrikli motorlu redüktörler sunmaktadır.

Betoniyer ve Transmikserler

Yıllardır şirketimiz, beton karıştırma sektörü için etkili, güvenilir ve gürültüsüz çözümler sunmaktadır.
Optimum fonksiyonelliği ve her durumda tamburların güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlayan yüksek güvenilirlikleri, makinelerin bozulma sürelerini azaltmaktadır.

Ticari Araçlar

Şehir içi yolcu araçları, ticari araçlar ve yük kamyonları gibi akülü araçlar kişisel ve ticari amaçla giderek daha fazla günlük faaliyetlerde kullanılıyorlar.

Deniz ve offshore

Bonfiglioli Grubu gemi güverte vinçleri, offshore vinçleri, güverte makineleri, azimut pervaneler ve boru döşeyiciler gibi deniz ve offshore uygulamalarında kaldırma, çekme ve döndürme makineleri için çok çeşitli bir ürün grubu sunmaktadır.