Mobil

Satış öncesi

Mobil İş Kolumuzun satış öncesi faaliyeti; müşterilerimizle olan ilişkilerimizde oldukça önemlidir öyle ki bu durum, gerekli olan performansı anlamamız gereken bir noktadır: Yalnız derinlemesine ve karşılıklı bir değerlendirme ile; ekipman üreticileri için belirgin bir değer katmamızı sağlayacak bir çözüm sunacağımız bir pozisyonda olacağız.

Son uygulamaların ve zaman içerisinde nasıl satış öncesi sürecimizin bir parçası olduklarının değerlendirilmesi ile, her iki tarafın teknik seçeneklerini paylaşması isteğinin ortaya konması ve kesin yanıt bulununcaya kadar potansiyel çözümlerin simüle edilmesi; Bonfiglioli ile müşteri arasındaki yakın ilişkinin bir sonucudur. Mobil uygulama projelerimizin kompleksliği; teknik satış hizmetimiz ile satış ağımız arasında işbirliği yapılmasını gerektirir. Yalnız güçlü operasyonel strateji ile, mobil ekipman uygulamaları için motorlu redüktörlerin üretiminde %100 güvenilir olan çözümlerin sunulması mümkündür.

Bu role dahil olan profesyonel profillerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi; büyük uygulama alanlarında dünyanın herhangi bir yerindeki müşterilerimiz ile iletişim kurmaya hazır olan yüksek kalitede satış öncesi ekibin oluşturulmasına olanak sağlamıştır.