Mobil
Betoniyer ve transmikser redüktörleri, vinç tahrikleri

Betoniyer ve transmikser redüktörleri, vinç tahrikleri

Bonfiglioli; betoniyerler için tam ve güvenilir tamburlu tahrik sistemleri tedarik etmektedir.
Kompakt ebatları, kurulum kolaylığı ve azalan bakım ihtiyacı sayesinde bu sistemler; maksimum... ihtiyacı olan müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Thanks to Bonfiglioli vast know-how and expertise in this field, we have also designed an all-electric solution for hybrid mixer trucks offering reduced fuel consumption, quieter operation and lower operating costs. 
Bonfiglioli offer is completed by a range of heavy duty planetary gearboxes that can be driven by hydraulic or electric motors, designed for use when impacts and overloads are normal rather than exceptional events.

Concrete & mixer truck drives

Betoniyer ve damper ana tahrikleri

Bonfiglioli çözümleri; 90,000 Nm torka ihtiyaç duyan ve 0.5 m3 - 18 m3 tambur kapasitesine sahip betoniyerler (kamyonlar ve damperler) için uygundur.
Bu dişli kutuları; yeni jenerasyon çıkış şaftı yatakları ve patentli bir döndürme sistemini içerirler. Bu dişli kutuları; betoniyerler üzerinde şaft rotasyonu uygulamaları için konfigüre edilmiştir ve üstün güvenilirlik ve kontrol edilebilirlik sağlar.

Ürünler