Uyarı

Telif hakkı bilgileri
Bu web sitesi (iş bu belge içerisinde şu andan itibaren “site” olarak anılacaktır) üzerindeki logolar ve ticari markalar Bonfiglioli Riduttori S.P.A (iş bu belge içerisinde şu andan itibaren “Bonfiglioli” olarak anılacaktır ) şirketinin mülküdür ve Bonfiglioli’nin önceden vereceği yazılı bir izin olmaksızın kullanılamaz.
Tüm hakları saklıdır.

Telif hakları
Sitenin bütün içeriği, örneğin menüler, web sayfası, grafik, renk, taslak, araç, karakter, tasarım, diyagram, yerleşim, metot, işlem, fonksiyon ve yazılım formatında olanlar da dahil olmak üzere fakat hiçbir şekilde bunlarla sınırlı olmaksızın, her türlü formattaki görüntüler, fotoğraflar, müzik, ses, video görüntüleri, yazılar ve diğer bütün materyaller örnek şeklinde dahil olmak üzere fakat bunlarla sınırlı olmaksızın (işbu belge içerisinde tek tek ve / veya hep birlikte “içerikler” olarak anılacaktır) Bonfiglioli’nin malıdır ve Bonfiglioli'nin önceden vereceği bir izin olmaksızın kullanılamaz yahut çoğaltılamaz.

İçerikler herhangi bir şekil ve / veya formda çoğaltılamaz.

Site içeriklerinin yetkisiz bir şekilde kullanılması, telif haklarının ihlali niteliğindedir ve tescilli ticari markalar ve / veya diğer kişiye özel haklar, hem nedeni hem cezai cezalara tabidir.

Sorumluluk almama
Bu site üzerinde mevcut bulunan bilgiler ve içerikler tamamen bilgi verme amaçlıdır ve tanımlanan ürünler ve / veya servisler için İtalya Medeni Hukukunun 1336 numaralı maddesi uyarınca bir sözleşme teklifi yahut kamusal teklif teşkil etmeyeceği gibi, herhangi bir müzakere yahut ticari ilişki için bunların bağlayıcı olduğu düşünülmemektedir. Bonfiglioli, önceden haber vermeksizin ve tamamen kendi takdiri altında, bahsi geçen bilgileri ve içerikleri değiştirme yakut silme hakkını saklı tutar.

Bonfiglioli, bilgisayar virüsleri sebebi ile ortaya çıkan sorunlar da dahil olmak üzere, bu siteye erişim sağlanmasına ve / veya bağlantı yapılmasına ya da içeriklerinin indirilmesine bağlı olarak ziyaretçilerin cihazlarında oluşabilecek herhangi bir hasardan dolayı sorumlu tutulamaz.

İzin verilen kullanım alanları
Bu site üzerindeki materyaller Bonfiglioli tarafından açık bir şekilde yazılı izin verilmediği sürece çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz yahut ticari herhangi bir kullanım amacına yönelik olarak başka bir şekilde faydalanılamaz.

Bu site üzerindeki bilgilerin bir kopyası yalnızca kişisel kullanım için çıkartılabilir ya da çıktı alınabilir, indirilebilir yahut dağıtımı yapılabilir.