Endüstriyel
< geri

Bonfiglioli Fransa Satış Ekibinin Ziyareti: İtalya’da Endüstriyel İşletme Birimi dünyasında iki gün dalış

Bonfiglioli Fransa Satış Ekibi, 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde İtalya’daki Endüstriyel İşletme Birimlerini ziyaret etti.

Bonfiglioli, Fransa pazarında, ülke genelinde 14 ticari şahıs ve 10 satış mühendisi ile doğrudan Fransız şubesi ile faaliyet göstermektedir. Şube, sadece Fransa’da değil aynı zamanda Kuzey Afrika, Romanya ve Belçika’da da ürün sağlayıp hem doğrudan hem de dağıtım ağı aracılığıyla satış gerçekleştirmektedir.

Ziyaretin konusu tesislerin düz bakış açısıyla yenilenmesiydi. Misafirlerimiz, verimliliği ve üretimi arttıracak düz imalat uyumunu iyileştirmek üzere gerçekleştirilen faaliyet ve süreçlere yakından bakma fırsatı yakaladı.

Grubun gelecek planlarını ve işletme stratejisini açıklayan Bonfiglioli Group Başkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Sonia Bonfiglioli’nin karşılanmasından sonra sözü işletme birimlerinin yeni yapılanması, endüstriyel strateji ve üretim süreçleriyle ilgili değişimleri açıklayan Endüstriyel Çözümler İşletme Birimi Genel Müdürü Guglielmo Iodice aldı.

Lippo di Calderara, Calderara, Vignola ve Tecnoingranaggi tesislerinin yöneticileri, Satış Departmanıyla birlikte, üretim tesislerinin ziyaretini organize ederken Düz projeyle ilgili yeni düzen ve gelecek geliştirmeleri açıkladılar.

Fransa’da bile, Düz imalat projesi başlatılmış olup bu durum, pazarlarında satılan ürünlerin %100 Fransız iştirakinde toplanması anlamına gelecektir.

İki gün süren ziyaret Ferrari müzesinin ilginç ziyareti ve Bolonya merkezinde Cantina Bentivoglio’da canlı müzik eşliğinde hoş bir akşamla sona erdi.

Etkinlik, merkezden birçok meslektaş ile tanışma açısından da iyiydi. İşbirliği ve coşku atmosferinde fikir ve projeler paylaşıldı: ortak amaç, Fransız pazarında yalnız değil birlikte büyümekti.

Bonfiglioli Riduttori, Fransız Satış ekibini gelecek yıl tekrar görmeyi ummaktadır.