Endüstriyel
Sonia Bonfiglioli, Mannur’da, endüstriyel ve fotovoltaik işletmeyi pazarlamaya adanmış ikinci Hindistan tesisinin açılışını gerçekleştiriyor
< geri

Sonia Bonfiglioli, Mannur’da, endüstriyel ve fotovoltaik işletmeyi pazarlamaya adanmış ikinci Hindistan tesisinin açılışını gerçekleştiriyor

Chennai üretim tesisine (ilk Bonfiglioli Hindistan yerleşkesi ve şu anda tam teşekküllü mobil ve rüzgar işletmesi birimi) yaklaşık 35 km mesafede Mannur’da, endüstriyel ve fotovoltaik ürünlere yönelik ayrı işletme birimleri kurumsal konseptine ayak uyduran yeni yerin resmi olarak açılışı gerçekleşti.

Mannur tesisi, toplam 10.000 metre kare alana yayılmış olup 10 Haziran 2011 tarihinde grup Başkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Sonia Bonfiglioli tarafından açılışı gerçekleştirilmiştir.

Yeni endüstriyel işletme biriminin tüm işletmesi ambar, montaj, kalite kontrol ve satış hizmetlerine yönelik tam altyapıyla düzgün bir tasarıma dayanmaktadır.

Gelişen fotovoltaik işletmelerine bile özel yapılanma ve odaklı personelle bu tesis tarafından hizmet verilecektir.

Şu anda 130 kişilik işgücü, güçlü pazarlama düzeni ve satış öncesi ve satış sonrası verimli destek sağlayan Hindistan geneline yayılmış dağıtıcılarına sahip olan bu yeni tesis, Hindistan ve komşu ülkelerdeki tüm müşterilere çok çeşitli Bonfiglioli endüstriyel ve fotovoltaik ürünlerini pazarlamaktadır.

Chennai tesisi - Bonfiglioli grubun ilk denizaşırı imalat tesisi - 22.300 metre kare alanla 1998 yılında faaliyete girmiştir. İmalat tesisi ve ofislerin inşaatından sonra, sıralı sarmal dişli kutuları ve şafta akuple dişli kutuları ile 2000 yılında üretime başlamış olup Hindistan’da çok çeşitli Bonfiglioli ürünlerinin satışını gerçekleştirmiştir.
Daha sonra, tüm Bonfiglioli ürünlerinin Hindistan alt kıtasında ve komşu ülkelerde pazarlanması için 4.400 metre kare ilave arsaya bir satış işletmesi birimi kurulmuştur.