Endüstriyel
Bonfiglioli, Nuremberg, 2012 SPS IPC DRIVES Fuarına katıldı
< geri

Bonfiglioli, Nuremberg, 2012 SPS IPC DRIVES Fuarına katıldı

SPS IPC DRIVES, 27 ile 29 Kasım 2012 tarihleri arasında NUREMBERG’de gerçekleşti. Bu, endüstriyel otomasyona yönelik elektronik bileşenler bakımından piyasanın bugün sunabileceğinin en iyisini sunmayı amaçlayan her yıl gerçekleştirilen uluslararası bir etkinliktir.

Üç gün boyunca 1,500’den fazla fuar katılımcısı ve 57,000 ziyaretçiyle, sektörün uzman ve profesyonelleri, elektronik teknolojisinin nasıl endüstriye otomasyonu geliştirip süreçlerin verimliliğini arttıracağını anlamak üzere bir araya geldi.

Etkinliğin öneminin farkında olan Bonfiglioli, piyasaya, bugün otomasyon alanında piyasanın teknolojik olarak en gelişmiş ürünlerini sunma konusunda kusursuz bir platform temsil ettiği için 10 yıldan uzun süredir bu gösteride yer almaktadır.

Bu seneki etkinlik için, Bonfiglioli, aşağıdaki dört demo alanı oluşturarak “enerji verimli güç iletim çözümlerinin risksiz ortağı” konumunu istemiştir:

Demo 1
Enerji tasarrufunuzu arttırın
Belirli bir ihtiyacın tek bir cevabı yoktur. Bonfiglioli’de, bizler, sizinle birlikte, özel ihtiyaçlarınız ve makinenin tüm yaşam döngüsünde arzu edilen doğru enerji tasarrufu seviyesi için en iyi çözümü değerlendiriyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizi de memnun ediyor.

Demo 2
Yeşil kal!
Endüstriyel süreçler sürekli enerji tüketmez; aslında bazen enerji tedarik ederler. Sadece gezegene değil aynı zamanda kendi cüzdanınıza da fayda sağlamak için bu “yeşil” enerjiyi saklayın. Bonfiglioli’nin içinizde saklı olan enerjiyi keşfetmenize yardımcı olmasına izin verin.

Demo 3
Toplam maliyetinizi azaltın
Yüksek hassasiyetli çözümler aynı zamanda düşük işletim maliyeti çözümleri olabilir. Bonfiglioli’nin özel ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uygulanan enerji tasarrufu teklifleri kişisel ihtiyaçlarınızı en maliyet etkin şekilde tamamen kapsar.

Demo 4
Mekatronik uygulamalarınız için Tek Durak Mağaza
Bonfiglioli’nin “Tek Durak Mağazası”, size zamandan ve gayretten tasarruf sağlar: uygulamanıza yönelik en iyi çözümü sunabilen, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tek bir ortak. Tek durak, büyük kazançlar.