Endüstriyel
Avrupa BEST Distribütörler Toplantısı 21-22 Eylül'de Barselona'da Gerçekleştirildi
< geri

Avrupa BEST Distribütörler Toplantısı 21-22 Eylül'de Barselona'da Gerçekleştirildi

Muhteşem Barselona şehri, her yıl “BEST” unvanına sahip olan en önemli Avrupalı Bonfiglioli Distribütörlerinin bir araya geldiği, kaçırılmayacak bir etkinliğe sahne oldu.

Toplantı, Bonfiglioli'nin başlıca İş Ortakları ile pazar stratejilerini, yeni organizasyon düzenlemelerini ve temel hedefleri paylaşmayı amaçlıyordu. Toplantıda benimsenen “Şans, Bağlantılı Zihinlerden Yana” teması, deneyimi ve bilgiyi sürekli olarak paylaşmanın, müşteriyle ilişkilerde rol alan tüm kişiler için süreçleri ve bilgileri entegre etmenin önemini vurguluyor.
Etkinlik sırasında 2. Uygulama Yarışması da düzenlendi. Bu yarışmada, bazı BEST Distribütörleri ilgi çekici uygulama örnekleri sunarak tüm katılımcılarla başarılı en iyi uygulamaları paylaştı ve katılımcılar sunulanlar arasından en yenilikçi projeyi seçti.

2002'de başlatılan BEST (Bonfiglioli Excellence Service Team/Bonfiglioli Mükemmellik Hizmet Ekibi) programı, güç aktarım sistemleri sektöründeki Endüstriyel Distribütörlere özel olarak, günümüzün en modern satış organizasyonu yapısını oluşturuyor. BEST programında, şu anda 52 İş Ortağı yer alıyor. Bu İş Ortakları entegre araçlara ve teknoloji lisansına sahip olmaları sayesinde son derece kısa bir süre içinde olağanüstü kalite ve hizmetle bir ürünün müşteri için özelleştirilmesini garanti ediyor.

BEST projesi, özel ve yenilikçi bir iş modeli ve sürekli karşılıklı alışveriş yoluyla işbirliğinin bir parçası olarak Endüstriyel Distribütörlere özel benzersiz bir strateji örneğini temsil ediyor.