CheerFutureLand

Bonfiglioli 2008 yılından beri Hindistan’da bulunmakta ve sadece geleneklerinden dolayı değil aynı zamanda dünyanın sosyal ve kültürel gelişimine sağladığı tarihi ve ahlaki değerlerinden dolayı da bu büyük ülkeyi insanlık mirasının bir parçası olarak görmüştür.

Bonfiglioli’nin Chennai fabrikası an itibariyle küresel üretim stratejimizin ana tesislerinden biri olarak iyi bir şekilde kurulmuş durumdadır.
Chennai’nin küçük ve orta büyüklükteki güç dişli kutuları çıktısına ilişkin sağlam başarısı tesisin, 27,300 metre karelik bir alana yayılmasını (ve 14,100 metre karelik binalara) 70 milyon Euro’ya yaklaşan ciroya ve 370 kişilik bir işgücüne sahip olmasını sağlamıştır.

Tüm Bonfiglioli yerelleştirme girişimlerine öncülük eden iş felsefesi, bir ülkede çalışıyor olmanın, o ülkenin yaşamını her açıdan paylaşmak – sosyal, ekonomik ve kültürel – ve “vermenin de almak kadar iyi olduğunu” gösteren bir şekilde insanları ile etkileşimde bulunmaya yönelik inancımıza dayanmaktadır.

Bonfiglioli Hindistan’dan çok şey elde etmiştir: Bu ulus içerisinde büyük bir alicenaplık ile karşılandık ve bu nedenle “BONFIGLIOLI CHEERFUTURELAND” projesi uygulamaya konuldu.

Hindistan’ı ekonomi ve sanayinin ötesinde ve sosyal küre içerisinde desteklemek için, Chennai’den birkaç saat uzaklıkta bulunan Arakkonam’da, öksüz kalmış çocuklara ev sağlamak ve onların fiziksel ve psikolojik refahlarını temin etmek için ihtiyaç duyulan tüm yapıları sağlamak üzere çocuklara kucak açmak ve onları buraya almak için bir ev inşa etmekteyiz.

Proje, muhtaç durumdaki çocuklara yardım etmek için çeşitli altyapıların tamamlanmasını sağlayacağımız uzun dönemli bir projedir.

Bakım altına alınmış olan küçüklere bir ev, tıbbi yardım, eğitim ve çeşitli rehabilitasyon ve eğitim faaliyetlerine katılma şansı verilecektir. Çalışmalarını tamamlayan ve modern ve gelişmekte olan iş dünyasına katılmak isteyenlere de gelecekte Bonfiglioli Hindistan’da bir iş garantisi verilecektir.

CHEERFUTURELAND’in en farklı özelliği düşüncelerimizin yalnızca bugün için bu çocuklarla olması değil aynı zamanda gelecekte de olmaya devam etmesidir.