< geri

Orta ve ağır hizmet sektörleri için yeni AC Tahrik

Redüktör, redüktörlü motor ve tahrik sistemleri üretimi alanında lider konumda yer alan Bonfiglioli, etkisi kanıtlanmış Active Cube serisi kapsamında su soğutmalı ve 160 veya 200 kW yüksek güç aralığına sahip tahrik kontrolörü Active Cube 7’yi sunuyor. Tahrikler 400 Volt besleme gerilimiyle sunuluyor. 160 kW modelinde sunulan kompakt ACU 7 konvertörler 2 kW/dm³’lük yüksek güç yoğunluğu özelliğine sahip. Yeni ACU 7 tahriklerin 200 kW su soğutmalı modeli, 2,5 kW/dm3’lük olağanüstü bir güç yoğunluğuna ulaşabiliyor. Geliştirilmiş ACU 7 tahrikler, özellikle malzeme taşıma, madencilik, şeker, su ve atık su, yol inşaatı ve plastik gibi ağır hizmet sektörleri için son derece uygun. 

Bonfiglioli’nin yeni ACU 7 inverter çözümleri, bilinen özelliklerinin yanı sıra, 32 PLC fonksiyon bloğu ve 16 değişken içeren kontrol özellikleri, çeşitli geri bildirim sensörleri gibi çok daha fazla seçenekle sunuluyor. Üstelik, PTC, PT100 veya KTY sıcaklık sensörlerine dahil çeşitli dijital ve analog giriş ve çıkışlar da bulunuyor. ACU 7 inverterlerde Profinet, Ethernet IP, EtherCAT, VABus/TCP ve CANopen gibi standart bir iletişim protokolü portföyü de mevcut. “Safe Torque Off” (Güvenli Tork Kapalı) güvenlik fonksiyonu da entegre ve standart bir özellik olarak sunuluyor.  

Yeni ve daha etkili ACU 7 tahrikler, esneklik, açık iletişim ve küçük donanım alanı özellikleri sayesinde yüksek güç aralığı bakımından bir performans göstergesini temsil ediyor. 

www.bonfiglioli.com 

Yüksek performanslı, yeni ve geliştirilmiş Bonfiglioli 160 kW ACU 7 tahrik kontrolörleri, özellikle orta ve ağır hizmet sektörlerindeki zorlu uygulamalar için son derece uygun.

Ayrıntılı bilgi için iletişim verileri:

Basın Bülteni/geribildirim/bilgi (Almanya, Avusturya ve İsviçre için)
WERBEKOCH GmbH
Zum Grenzgraben 28
76698 Ubstadt-Weiher
Tel. 0 72 51 / 96 26 10
Faks 0 72 51 / 96 26 11
www.werbekoch.de
mail@werbekoch.de

Bonfiglioli Kurumsal Pazarlama Departmanı
Camille Distain
Kurumsal Dış İletişim Müdürü
camille.distain@bonfiglioli.com

DOWNLOAD .PDF