Başbakan Yardımcısı Peter Pellegrini ve Belediye Başkanı Karol Janas Slovakya’daki Bonfiglioli tesisini ziyaret etti
< geri

Başbakan Yardımcısı Peter Pellegrini ve Belediye Başkanı Karol Janas Slovakya’daki Bonfiglioli tesisini ziyaret etti

Slovakya Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Peter Pellegrini ve Povazska Bystrica Belediye Başkanı Karol Janas, Bonfiglioli tesisine yaptıkları ziyarette Global Manufacturing Director for Industrial Industries Massimo Birolo, Tesis Müdürü Dusan Randa ve Tesis İnsan Kaynakları Müdürü Gabriela Grebacova tarafından karşılandı.

Bonfiglioli çalışanları ve yöneticileri, tesisi ziyaret ederek şirketin Slovakya’da yıllar boyu yaptığı tüm yatırım ve çalışmaları yakından görme fırsatına sahip olan Başbakan Yardımcısı ve Belediye Başkanı ile tanışma şerefine eriştiler. Tesiste henüz devam eden genişletme çalışmaları, şirketin tesisi ağır hizmet ürünlerinin üretimine yönelik bir uzmanlık merkezine dönüştürme arzusunu gösteriyor. Yüksek değere sahip becerilerle doğru teknolojinin bir araya gelmesi, Bonfiglioli’ye dünya çapındaki müşterilerini memnun etmek için gereken gücü sağlayacak. 

Tesis bugün 4 üretim hattına (S300, VF, ACFS, HD) ve 250’yi aşkın çalışana sahip 11000 m2’den fazla üretim alanı ile 60000 metrekarelik bir arazi üzerinde faaliyet gösteriyor. 8000 metrekarelik ek üretim alanını kapsayan tesis genişletme çalışmaları, katma değeri, kaliteyi ve esnekliği artırmak amacıyla masif ve kanallı şaftlar (IH dahil), helisel dişliler ve HD pinyon şaftlarının işlenmesi için kaynak sağlayacak.