Üstün kaliteli ürünler üretmek: Odak noktası Vietnam’daki fabrikamız
< geri

Üstün kaliteli ürünler üretmek: Odak noktası Vietnam’daki fabrikamız

Vietnam’da bulunan, 22.000 metrekare alana ve 185 çalışana sahip Bonfiglioli tesisi, her yıl Asya’daki ağır hizmet pazarına hizmet sağlamak için binlerce elektrikli motor ve redüktör üretiyor. Yüksek kalite standartları ve proses verimliliği, Bonfiglioli’nin ambalaj, yiyecek ve içecek ve tütün gibi bölgede bulunan çok çeşitli sektörlere sınıfının en iyisi ürünleri dağıtmasına olanak tanıyor. 

Bonfiglioli, Asya’daki pazarın büyümesiyle birlikte, kısa süre önce Vietnam’da büyük boy statörlere özel yeni bir üretim hattını faaliyete geçirdi. Ürünler IE3 verimlilik standartlarını karşılayacak şekilde üretiliyor. 

2017’de Vietnam’daki toplam üretim hacminin 370.000 motor ve 20.000 redüktörü kapsaması bekleniyor. Başkanımız Sonia Bonfiglioli, CEO’muz Fausto Carboni ve Güç Aktarımı İş Birimi Müdürü Manfredi Dinemi, birkaç hafta önce tesise yaptıkları ziyarette Vietnam Tesis Müdürü Stefano Callegati tarafından karşılandılar. Ziyaretçiler yeni üretim hattını görme ve gerçekleştirilen çeşitli yatırımlar hakkında ayrıntılı bilgiler alma fırsatına sahip oldular. 

Tesisin açılmasından yaklaşık on yıl sonra, Bonfiglioli bölgedeki müşterilere üstün kaliteli hizmet sunmak ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığı yatırımları sürdürüyor.