Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Bonfiglioli standını ziyaret etti
< geri

Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Bonfiglioli standını ziyaret etti

Dünyanın en büyük endüstriyel teknoloji fuarı, 12 Nisan Cuma günü Hanover’da başarılı bir kapanış gerçekleştirdi.
62 ülkeden 6,650 fuar katılımcısının dikkatini çeken fuara neredeyse 225,000 ziyaretçi katıldı.
Bu da, 2013 yılı fuarını son on yılın en başarılı olanı olmasını sağladı. Etkinlik, aynı zamanda, dünya çapında politikacıların ve Avrupa Birliğinin lider isimlerinin de dikkatini çekti.
Fuarın ilk günü olan 8 Nisan Cuma günü, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Antonio Tajani, Başkan Bonfiglioli Riduttori ve Yönetim Kurulu Başkanı Sonia Bonfiglioli’nin standında karşılandı.

Tajani, bu önemli uluslararası vitrinde yer alan şirketler için Avrupa Komisyonu’nun desteğini doğrulayarak herkese Komisyon’un Avrupa sanayisine sunduğu destek hizmetlerini hatırlattı. Sonia Bonfiglioli ile birlikte gelen Tajani, son ayların dinamiklerini ve Avrupa genelinde karşılaşılan belirsizlik artışını yorumladı ve Bonfiglioli Group’un, Asya’dan rakiplerin varışını nasıl karşıladığını sorgulayarak devam etti.
Sonia Bonfiglioli, Bonfiglioli işletme modeline göre, ürün ve çözümlerde kazanan stratejinin kalite ve yeniliğe odaklanmak olduğunu vurguladı.
Assofluid Başkanı ve Cetop yönetim kurulunun bir üyesi olan Amadio Bolzani de, Sonia Bonfiglioli ve Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısıyla fikirlerini paylaşmak üzere Bonfiglioli standını ziyaret etti.