İlk dünya toplantısı: Finans ve Kurumsal Hizmetler
< geri

İlk dünya toplantısı: Finans ve Kurumsal Hizmetler

Bonfiglioli Group’un Finans ve Kurumsal Hizmetlerinin ilk dünya toplantısı bu yıl 30/06 ve 01/07 tarihlerinde Bolonya’da gerçekleşti.
Grubun tüm şirketlerinden ve dünyanın her yerinden (ABD, Hindistan, Avrupa, Vietnam, Güney Afrika, Brezilya, Çin, vs.) yaklaşık 70 profesyonel, Bonfiglioli’nin yeni yapılanması ışığında alanlarına yönelik yeni strateji ve misyonları tartışıp tanımlamak için iki gün boyunca bir araya geldi. Grubun İşletme Birimleri ve yeni işletme stratejileri bakımından yeni yapılanması bu gerekli alanları destekleyip bunlara rehberlik edebilecek yeni özel yeterlikler gerektirmektedir.
Sonia Bonfiglioli, Başkan ve Yönetim Kurulu olarak, “grubumuzun küresel bir düzeyde etkili ve uzun süreli temeller kurabilmek adına güçlü, dinamik ve proaktif bir kurumsal yapıya ihtiyacı vardır”.
Bolonya’da gerçekleşen toplantı, Grubun tüm İşletme Birimlerine güvenilir, verimli, bağımsız ve kaliteli bilgi ve hizmet sunmayı garanti ederken Bonfiglioli Group’u bekleyen zorluklara nasıl adapte olunacağına odaklanılan bir araç olarak son derece önemli bir toplantıydı.

Mali İşler Müdürü Tiziano Pacetti, toplantı sırasında, bu hizmetleri garanti etmek ve yüksek katma değere sahip kurumsal kılavuz işlevlerine sahip olmak için “3 adım ileride olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor” şeklinde konuştu. Hayırlı işler.