Bonfiglioli Group’un tablet ve akıllı telefon uygulaması burada!
< geri

Bonfiglioli Group’un tablet ve akıllı telefon uygulaması burada!

Bonfiglioli Group, tablet ve akıllı telefonlara yönelik yeni, özel uygulamasını piyasaya sürerek en yeni dijital haberleşme teknolojilerine olan ilgisini ve yakın müşteri ilişkilerine olan bağlılığını doğruladı.

Doğrudan ücretsiz olarak Apple Store ve Google Play’den indirilebilen Bonfiglioli Uygulaması, kullanıcılara faydalı ve ilginç hizmet çeşitliliği sağlıyor. Uygulama, özellikle kullanıcıların aşağıdakileri yapabilmesine olanak sağlıyor:

- Bonfiglioli Group ve onun dört işletme birimi (Sanayi, Fotovoltaik, Mobil ve Rüzgar) hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak.
- Bonfiglioli şirket profili, katalogları ve Bonfiglioli çözümlerine yönelik veri sayfalarını görüntülemek ve tablet veya akıl telefonlarınıza indirmek.
- Google Maps için optimize edilmiş olan pratik iletişim bulucusunu kullanarak size en yakın Bonfiglioli ofisi, üretim tesis veya dağıtıcıyı bulmak ve onlarla iletişime geçmek.

Yeni tablet ve akıllı telefon uygulaması, Bonfiglioli’nin müşterilerinin ve organizasyonunun daha kişisel ve hızlı bir şekilde haberleşebilmelerinin etkili ve yenilikçi bir yolunu temsil eder ve Bonfiglioli’nin ileriyi gören, küresel bir oyuncu olarak rolünü doğrular.

Bonfiglioli Kurumsal Uygulaması hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bu bağlantıyı izleyin