Sonia Bonfiglioli'nin Başarıları BNL-Paribas Reklam Filminde
< geri

Sonia Bonfiglioli'nin Başarıları BNL-Paribas Reklam Filminde

6 Kasım 2014'te, Forlì'deki Bonfiglioli Trasmital tesisinde Sonia Bonfiglioli'nin de yer aldığı ve BNL-Paribas tarafından sipariş edilen yeni bir reklam filmi çekildi. Sonia, diğer üç İtalyan girişimciyle birlikte uluslararası ticaretin zorlu dünyasında sergilediği kanıtlanmış başarıları nedeniyle seçildi. Reklam filmi, 28 Kasım'dan itibaren ulusal televizyon kanallarında yayınlanacak bir serinin parçasını oluşturuyor.

Bu seriye ve İtalya'nın önde gelen gazetelerinde yayınlanacak basın kampanyası da eşlik edecek. Sonia Bonfiglioli'nin seçilmesi, Bonfiglioli Group'un benimsediği kurumsal modelin zorlu global pazarda verimli, yenilikçi ve liderlik görevini üstlenecek yetkinlikte olduğunu doğruluyor. Ayrıca bu film, Sonia Bonfiglioli ve şirketin kurucusu olan babası Clementino için hak edilmiş bir takdiri temsil ediyor.

Bonfiglioli ailesinin bu iki üyesi, uluslararası bir şirketler grubu kurup yönetme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahip olduklarını göstermeleriyle, iş dünyasında tutkunun değerine inanan ve her yeni günün getirdiği güçlüklerle yüzleşip bunların üstesinden gelmeye istekli olan herkes için mükemmel birer referans oluşturuyor.

Reklam filmini beğeneceğinizi umuyoruz!