Sonia Bonfiglioli "Cavaliere del Lavoro" unvanına sahip oldu
< geri

Sonia Bonfiglioli "Cavaliere del Lavoro" unvanına sahip oldu

Bonfiglioli Riduttori Başkanı Sonia Bonfiglioli, Ekim ayında İtalya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella'nın da katılımıyla Quirinal Sarayı'nda gerçekleştirilecek törenle Cavaliere del Lavoro unvanına (işgücü alanında verilen bir şövalyelik unvanı) sahip olacak.

Bu şerefli unvan, dünyada İtalyan endüstrisinin çalışkanlığını, yaratıcılığını ve dinamizmini sergileyen mükemmel bir örnek olarak şirketlerinde gelişimi teşvik edebilen girişimcilik temsilcilerine veriliyor.  

Sonia Bonfiglioli, 2006 yılında aynı onura layık görülen babası Clementino'nun adımlarından ilerliyor. Son yıllarda, Sonia Bonfiglioli liderlik ettiği Grubu kendi ürün sektöründe İtalya'da birinci, Avrupa'da üçüncü sırada yer alan, Güneydoğu Asya ve ABD'de ise gelişim gösteren bir lider olarak en önemli ve önde gelen global kuruluşlardan biri konumuna getirdi.

Dünya çapındaki 13 üretim tesisi ve 21 ofisiyle Bonfiglioli markası gün geçtikçe uluslararası bir boyut kazanarak 2014 yılında 654 milyon Euro ciroya ulaştı ve 3478 kişilik bir personelle birlikte faaliyetlerini sürdürüyor.

Yeni fikirlerin ve stratejilerin geliştirilmesini girişimci olarak rekabet avantajı sağlayan bir başarı faktörü olarak gören Sonia'nın liderliğindeki Grup, araştırma, yenilik ve şirket faaliyetleri için en önemli unsurlardan biri olan pazara odaklanma gibi özellikleriyle fark yaratıyor.

Pazar talebinin bir adım önünde yer almak ve mükemmel bir çözüm sağlama kapasitesiyle ihtiyaçları yorumlayabilmek, Bonfiglioli'yi haklı bir başarı modeli sergileyen bir şirket haline getiriyor. Bu model, gelecek nesillere zorlukları farkındalıkla ve bu zorlukların aşılabileceğine yönelik bir inançla kabul etme konusunda ilham vererek daha da yayılacak.