Bayan Sonia Bonfiglioli resmi olarak Knight of Labor dekorasyonu ile ödüllendirildi
< geri

Bayan Sonia Bonfiglioli resmi olarak Knight of Labor dekorasyonu ile ödüllendirildi

Bonfiglioli Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sonia Bonfiglioli, İtalya Cumhuriyeti Başbakanı Sergio Mattarella tarafından prestijli Knight of Labor dekorasyonu ile ödüllendirildi. Resmi tören, 22 Ekim tarihinde Roma'daki Quirinale Sarayında Mareşaller Salonunda düzenlendi.

Knights of Labor, ekonominin çeşitli sektörlerinde kendilerini göstererek sosyal kalkınma, istihdam ve teknolojiye ve "İtalya malı" ibaresinin dünya çapında tanıtımına katkıda bulunan kadın ve erkek girişimcilerdir. Belirli profesyonel ve kişisel beceri gereksinimleri dikkate alındığında, her yıl yalnızca 25 kişi bu şekilde adlandırılmaktadır.

Sonia Bonfiglioli, kuruluşun uzun tarihi boyunca bu önemli unvanı almış olan az sayıda genç İtalyan kadınlar arasında yer almaktadır. Bu ödüle layık olması  Bonfiglioli Grubunda, büyümeyi kolaylaştıran ve endüstriyel, teknolojik ve insani gelişimi ilerleten aktif katılımı sayesinde gerçekleşmiştir.  Bayan Bonfiglioli, 2010 yılında Bonfiglioli Grubunun Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı olmasından bu yana bu büyümeyi gerçekleştirmiştir.

 Sonia Bonfiglioli ödülü öğrendiğinde şunları söyledi: "Bu ödül bana kişisel olarak veriliyor ancak bu Bonfiglioli misyonuna inanan, her gün sadakat ve bağlılık göstererek çalışan kadın ve erkek tüm çalışanlarım sayesinde olmuştur."