Avrupa Dağıtım Toplantısı 2013
< geri

Avrupa Dağıtım Toplantısı 2013

Son 57 yıl içinde, eşsiz bir satış stratejisi, ürün yelpazesi ve kurumsal kültür geliştirdik: sonuç olarak uluslararası dağıtım ağımız şu anda 335 şirketten oluşuyor. Ca’ Sagredo, Venedik’te yer alan Tiepolo’nun değerli freskleriyle dekore edilmiş eski müzik odası ikinci Bonfiglioli Uluslararası Dağıtım Toplantısına ev sahipliği yaptı. 19 Eylül tarihinde gerçekleşen etkinliğe 29 Avrupa dağıtıcımızdan 65 kişi katıldı.

Dizinin ilk toplantısı bu yıl 16 Mayıs tarihinde Singapur şubemizde gerçekleştirildi. Üçüncüsü 7 ve 8 Ekim tarihlerinde Cincinnati, ABD’de ve dördüncüsü 9 ve 10 Ekim tarihlerinde São Paulo, Brezilya’da; bu toplantıların her ikisi de şubelerimizin ofislerinde gerçekleştirilecektir. Bu toplantı dizileri, BEST (En İyi Mükemmellik Hizmeti Ekibi), EN İYİ Kolay ve Resmi Dağıtıcı şirketler şeklinde Bonfiglioli dağıtım ağının kaymağını kapsamaktadır.

Hal böyle olunca da, belirli sektörlerde daha etkili bir şekilde çalışmak ve dünya çapındaki müşterilere sundukları hizmeti geliştirmek için kurumsal ve lojistik konularda bilgi alışverişinde bulunacak satış ağımız için önemli fırsatlar sağlamaktadır. Venedik toplantısının sonunda, katılımcılar, uluslararası dağıtım ağımıza olan üyeliklerini belgeleyen plaketler aldılar.

Modüler ürünlerin tasarımı ve özel mühendislik hizmetlerinin geliştirilmesi ürün yelpazemizdeki çoğu ürünün kişiselleştirilmesine ve yenilikçi süreçlerde yerel olarak monte edilebilmesine izin veren eşsiz bir sanayi dağıtımı modeli geliştirmemizi sağlamıştır.
Venedik toplantısı açıkça uzman sanayi dağıtım satış ekiplerinin ve sanayi lojistik uzmanlarının arasındaki sinerjinin yavaş olduğunu ancak kesinlikle bize piyasamızda bir liderlik pozisyonu verdiğini göstermiştir.