< geri

Bonfiglioli ve CheerFutureLand projesi sizlere Mutlu Noeller diler ve Yeni Yılınızı Kutlar!

Bonfiglioli Group, dünya çapındaki tüm çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına Mutlu Yıllar diler. Bu fırsatı, grubumuzun gerçekleştirdiği birçok hayırseverlik etkinliğinden birini herkese hatırlatarak değerlendirmek istiyoruz: CheerFutureLand projesi.

Toplum içinde etkileşim olmazsa gerçek bir liderlik de olamaz. Bu gerçeğin her zaman farkında olan Bonfiglioli Group, en yakın bağlantılara sahip olduğumuz ülkeler olan İtalya, Hindistan ve Vietnam'a odaklanarak hayırseverlik çalışmalarını genç insanların dünyasına yönlendirmeyi seçti. 2000 yılından bu yana Hindistan'da stratejik açıdan önem taşıyan bir üretim tesisine sahip olan Bonfiglioli, bunun karşılığında Hint halkına katkıda bulunma ihtiyacını hissediyor. Kâr amacı gütmeyen İtalyan kuruluş Namastè ve Chennai sokaklarındaki terk edilmiş çocukları himayesi altına alan Hint hayırseverlik kurumu Prema Vasam ile birlikte CheerFutureLand projesine katılmamızın nedeni buydu.
Hayırseverlik kurumunun ilk Erkek Çocuk Yurdu, finansmanı tamamen Bonfiglioli tarafından sağlanarak 2010 yılında hizmete girdi. Yurt, tipik bir yetimhaneden tamamen farklı, konforlu ve aile sıcaklığına sahip bir ortam sunuyor. Yurtta çalışmalar teşvik ediliyor, şefkat gösteriliyor, erkek çocuklar arasında işbirliği destekleniyor ve çocukların fiziksel, fizyolojik ve ahlaki gelişimi takip edilerek eğitim ve öğrenimleriyle etkin bir şekilde ilgileniliyor. Yurttaki çocuklardan bazıları üniversiteye başladı ve Temmuz 2013'te Bonfiglioli Hindistan yurttan çıkarak üniversiteden mezun olan ilk genci gururla işe aldı. Başlangıçta 30 çocuğa ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanan yapı, “Bonfiglioli'nin arkadaşları”, çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerin sağladığı bağışlarla şimdi 45 çocuk barındırıyor.
Bu videoda göreceğiniz fotoğraflar ve mektuplar, doğrudan Prema Vasam çocuklarından geliyor. Onların, Bonfiglioli Group ve CheerFutureLand çocukları adına herkese Mutlu Bir 2015 Yılı dilemek için en içten ve özgün yolu olduğunu düşündük.

Bu projenin geleceğine katkıda bulunmamız için yardımlarınızı bekliyoruz!
Bağışlarınız Prema Vasam’ın yoksul, evsiz ve zihinsel ya da fiziksel engellere sahip 180 çocuğa ev sahipliği yapan ana yerleşim merkezine gidecek. Katkılarımız, fizik tedavi, mesleki terapi, tıbbi ekipman ve destek öğretmenlerinin ücretlerinin karşılanmasına yardımcı olacak.

Çocuklar, bizi geleceğe ulaştıracak olan yoldur. Bonfiglioli, çocuklara yardım etmeyi bu geleceği inşa etmenin mükemmel bir yolu olarak görüyor.