Bonfiglioli Trasmital kapılarını açıyor: 1,600’den fazla kişi büyük Açılış Gününe katkıda bulundu
< geri

Bonfiglioli Trasmital kapılarını açıyor: 1,600’den fazla kişi büyük Açılış Gününe katkıda bulundu

Bonfiglioli Trasmital’in Forlì tesisi, 8 Haziran tarihinde Açılış Gününü gerçekleştirdi. Etkinliğe tesisin tüm çalışanlarının yanı sıra Bolonya ve Vignola’daki Bonfiglioli Group fabrikalarından çok sayıda meslektaşları katıldı.

Etkinlik, başarılı bir şirket ve paylaşılan mirasa aidiyet ve katkıda bulunma duygusunu pekiştirmeyi amaçlıyordu; bu nedenle, çalışanların ve ailelerinin 1,600’den fazla ziyaretçi olmaları şaşırtıcı değildi.

Forlì belediye başkanı, Roberto Balzani, Bonfiglioli Mobil ve Rüzgar İşletmesi Birimi Genel Müdürü, Sonia Bonfiglioli ve Fausto Carboni, açılış töreninde söz aldı ve şirketin geleceğe iyimser bakabilmesinin bir parçası olarak zor zamanlarda gerçek bir grup ruhu elde etmenin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Açılış Günü etkinliğinin altında yatan önemi, katılanlar için son derece açıktı.

Etkinlikte, özellikle tesisin çalışanları fabrikadaki çalışmalarını ailelerine açıklama sorumluluğu aldıklarında ve tesisin yalın ve verimli sanayi sistemindeki rollerinin ne kadar önemli olduğunu göstermek üzere eşlerini, oğullarını ve kızlarını çalıştıkları ofis veya istasyonlara getirdiklerinde Bonfiglioli dünyasının bir parçası olmanın derinden hissedilen gururu açıkça gösterilmiştir.

Herkesin, ofis ve üretim hattı çalışanlarının, günün fabrika ziyaretlerine ek olarak çocuklara yönelik oyunlar, sürekli açık büfe ve güneşin altında müzik eğlencesini de içeren etkinliklerinde yer almaktan ne kadar memnun olduklarını görmek oldukça etkileyiciydi.

Günün sonunda, herkes bunun büyük bir başarı olduğunu düşündü. Yönetim tarafından etkin bir şekilde desteklenen etkinlik, yerel topluluk ve özellikle tesisin çalışanları ve onların aileleri tarafından da bütünüyle takdir görmüştü.

Coşkulu katılımları herkese teşekkür edildi.