Bonfiglioli, İtalya için düz mantığa dayalı yeni endüstriyel planını açıklıyor
< geri

Bonfiglioli, İtalya için düz mantığa dayalı yeni endüstriyel planını açıklıyor

Bonfiglioli, sinerji ve mükemmellik arayışına dayanan tüm pazarlarındaki konumunu güçlendirecek stratejik planını basına açıkladı. Bu yeni kalkınma planının temel bileşenleri şöyle:

  • Değişimin ardındaki asıl tetikleyici güç olarak insan kaynaklarında profesyonelliğe verilen önem
  • Yenilebilir enerji kaynakları gibi hızla genişleyen pazarlara yönelik yeni ürün ve stratejiler
  • Araştırma ve geliştirme
  • Uluslararasılaşma ve kusursuz imalat

Yeni pazarlarda, şirketlerin kendi ihtiyaçlarını önceden görebilme ve bunlara göre adapte olma kabiliyetlerini geliştirmeleri talep ediliyor. Bu nedenle, üretim ve yönetim süreçleri daha esnek hale getirilmeli, maliyetler yönetilmeli ve müşterilere sadece satışla değil aynı zamanda yerel üretimle de verimli hizmet sunulmalıdır. Bu da, gelişen pazarlara doğrudan yatırım ve üretim ve yapılanmaya yeni bir yaklaşım gerektirmektedir.

Bonfiglioli Group, tüm bunları akılda tutarak, 2011 ile 2013 döneminde, israfı azaltma, daha kesin bir şekilde yatırım hedefleme, tüm tesiste verimliliği arttırma ve teslim sürelerini kısaltmak için lojistiği iyileştirmeyi amaçlayan faaliyetlerini iyileştirmek üzere bir proje gerçekleştirecek.

Başarının anahtarı rasyonelleşmedir; bu sebeple, Bonfiglioli Riduttori, her biri düz imalat mantığına dayanan Calderara di Reno, Vignola ve Forlì 3 üretim mükemmellik merkezini kurmayı planlıyor.