Hindistan’da yeni üretim tesisleri ‘nde, Bonfiglioli genişlemeyi sürdürüyor
< geri

Hindistan’da yeni üretim tesisleri ‘nde, Bonfiglioli genişlemeyi sürdürüyor

Redüktörler, redüktörlü motorlar ve tahrik sistemleri üretiminde lider konumuna sahip Bonfiglioli, Pune, Hindistan’da bulunan yeni redüktör montaj tesisinin faaliyetlerine başladığını duyurdu. 

Hindistan’daki bu genişleme, şirketin üretim ve montaj tesisleriyle ilgili olarak yürüttüğü global yatırım planının bir parçasını oluşturuyor. Fabrikalarımızın müşterilerimize değer katan çözümlerin başlangıç noktası olduğuna güçlü bir şekilde inanıyoruz. 

Hindistan’da ve bölgenin tamamında müşterilerimize duyduğumuz bağlılığı tam anlamıyla vurgulayan bu son derece modern tesis, büyümekte olan yiyecek ve içecek, ambalajlama, çelik, ilaç, tekstil, malzeme taşıma, şeker, güç üretimi, kağıt ve su arıtma sektörlerine daha iyi yanıt vermemize yardımcı olacak. 4180 metrekare alana sahip tesis, ağırlıklı olarak hafif hizmet uygulamalarına yönelik redüktörlerin montajını gerçekleştirecek ve hepsi dünya çapında geçerli olan Bonfiglioli gereksinimlerine uygun şekilde en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına göre yapılmış 11 montaj merkezini ve 2000 depo konumunu kapsayacak. Beklenen kapasite, yılda 150.000 montajlanmış birim. 

2016’da 790 Milyon Euro değerinde rekor bir ciroya ulaşan, altmış yılı aşkın deneyim sahibi Bonfiglioli, redüktör, redüktörlü motor ve tahrik sistemleri üretiminde dünya liderlerinden biridir. Şirket, 2017 yılında da her zaman bir adım önde olmak için büyümesini ve yatırımlarını sürdürmektedir.