Bonfiglioli Fotovoltaik Uygulaması: güneş enerjisi her zaman kontrolünüzde
< geri

Bonfiglioli Fotovoltaik Uygulaması: güneş enerjisi her zaman kontrolünüzde

Bonfiglioli’nin Canlandırıcı ve Fotovoltaik Çözümler İş Birimi gururla Bonfiglioli’nin güneş enerjisi çözümlerine özel yeni akıllı telefon uygulamasını sunar.

Bonfiglioli Fotovoltaik Uygulaması güneş enerjisi ile ilgili konularda Bonfiglioli Group'tan en son haberleri almayı, uzman ekibimize sorular sormayı ve en son dokümantasyonları almayı kolaylaştırıyor.

Akıllı telefonlarda kullanım için geliştirilen, İngilizce ve İtalyanca dillerinde hizmet veren Bonfiglioli Fotovoltaik Uygulaması Apple Store ve Google Play 'den ücretsiz olarak indirilebilir ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Bize güvenebilirsiniz: Bonfiglioli’nin Canlandırıcı ve Fotovoltaik Çözümler İş Birimi ve dünya çapında büyük ölçekli projelerine genel bakış!
Çözümler: Bonfiglioli’nin türe göre sıralanmış güneş enerjisi çözümlerine, ilgili resimlere, kataloglara ve ürün veri sayfalarına genel bakış.
Gönder: En son Bonfiglioli Fotovoltaik dokümantasyonunun doğrudan gelen kutunuza gönderilmesini ister misiniz? O zaman “Gönder” işlevi tam ihtiyacınız olan şey!
Bilgi isteyin: Dünya çapında uzman ekiplerimizden bilgi ve yardım istemenin kolay ama etkili bir yolu.

Yeni Bonfiglioli Fotovoltaik uygulaması hakkında daha fazla bilgi: Bonfiglioli Photovoltaic App.