Bonfiglioli Güneydoğu Asya’ya girdi
< geri

Bonfiglioli Güneydoğu Asya’ya girdi

16 Mayıs tarihinde, Bonfiglioli Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sonia Bonfiglioli ve Singapur İtalya Büyükelçisi Sayın Paolo Crudele, Singapur’da yeni bir şubenin açılışını gerçekleştirdiler.

Yeni ofis, ASYA, Tayvan ve Güney Kore pazarlarına hizmet verecektir. Bonfiglioli’nin on sekizinci şubesi olan Bonfiglioli Güneydoğu Asya (BGDA), bölgedeki müşterilere doğrudan satış öncesi hizmet, teknik ve ticari destek sunacak ve aynı zamanda yerel toplantı, stok yönetimi, lojistik ve dağıtım, bakım ve onarım sorumluluğunu da üstlenecektir.

Bu etkinlikte, Bonfiglioli, müşterilerine ve işletme ortaklarına Bonfiglioli’nin bu bölgedeki taahhüdünü ve buraya olan ilgisini göstermiştir. Bölge müşterilerine ve özellikle de yıllardır bölgede başarıyla hizmet vermekte olan kuruluşlara destek ve hizmet göndermek 24 Pioneer Crescent #02-08, West Park Bizcentral, Singapur 628557 adresinde bulunan BGDA’nın faaliyetleri arasındadır. BGDA, şu anda 10 kişilik bir kadro istihdam etmektedir ancak şube 2014 yılında tam hızla tırmandığında bu sayı 16’ya çıkacaktır.

Önümüzdeki 5 yılda, liman ve denizaşırı vinçler, endüstriyel vinçler, yiyecek ve içecek, ambalajlama, metal işleme, maden dökümü, kauçuk ve plastik ve madencilik gibi açıkça tanımlı sektörlere odaklanan piyasa kalkınmaları sayesinde bölgenin önemli katkı oluşturabileceğini umabiliriz. Yeni ofisler, son derece eğitimli personel kullanarak ve müşterilerin kendi tasarım bölümleriyle bütünleşik faaliyetlerde bulunarak satış öncesi ve satış sonrası hizmete özel önem verecektir.

Bonfiglioli, aynı zamanda, bu yeni tesisin müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etme konusunda büyük bir rol oynayacağına da güvenmektedir. Bu yeni işletme, Bonfiglioli grubun dünya çapındaki varlığını güçlendirecek ve Bonfiglioli’nin bölgede güvenilir, istekli ve proaktif bir ortak işlevini görmesini kolaylaştıracaktır. Ayrıca, Bonfiglioli’nin müşterilere hizmet sunma ve yeni uygulamaları uyarlama kapasitesini de geliştirecektir - Bonfiglioli Group’un dünya çapında en çok takdir edilen güçlü yönlerinden biri.