Bonfiglioli Drives (Shanghai) Co., Ltd Büyük Açılış
< geri

Bonfiglioli Drives (Shanghai) Co., Ltd Büyük Açılış

Bonfiglioli Group, güç aktarım sektörünün dünya çapındaki lideri olarak 6 Mayıs 2015'te, Şanghay'daki Qingpu Industrial Park'ta yeni bir atölyenin açılış törenini yaptı.

1956 yılında kurulan Bonfiglioli Group, çoğu sanayileşmiş ülkede 3000'den fazla çalışanıyla 700 milyon Euro'nun üzerinde satış gelirine sahip. Şirketin sunduğu ürünler, hafif hizmet sektörü (örn. ambalajlama ve etiketleme, tütün, bira ve içecek vb.) ve ağır hizmet sektörü (örn. madencilik, liman işletmeleri, kömür enerjisi üretimi vb.), mobil ekipmanlar, zirai makineler, açık deniz/deniz mühendisliği ve yenilenebilir enerji sektörüne yöneliktir. Ürün tipleri, servo tahriklerden fotovoltaik ekipmanlardaki konvertörlere, seyyar yükseltme tertibatları ve vinç tahriklerinden tekerlekli tahriklere ve hatta yenilikçi e-mobilite ekipmanlarına kadar ilgili motor ve VFD seçenekleriyle birlikte sonsuz dişlilerden sarmal tahrik motorlarına uzanan geniş bir kapsama sahiptir.

2003 yılında kurulan BDS (Bonfiglioli Drives (Shanghai) Co., Ltd.), Çin pazarında 12 yıl boyunca faaliyet gösterdikten sonra küçük bir ticaret şirketinden üretim şirketine dönüştü. BDS, yeni atölyeyle birlikte üretim şirketi olmaya yönelik adımını mevcut montaj hattındaki tam lokalizasyon stratejisiyle birleştiriyor. 21.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 30.000 metrekarelik bir alana sahip olan yeni tesiste yaklaşık 200 çalışan görev yapıyor. BDS, üretim hattıyla yerel taleplere tam olarak yanıt verebiliyor. Güçlü satış sonrası hizmet sistemi de en hızlı pazara hizmet sunma taleplerini karşılarken bir yandan da grup içindeki tedarik zincirini optimize ediyor. Şu anda yerel ürün serisi geniş boyut seçeneklerine sahip sonsuz dişli, tahrik motoru, endüstriyel ağır hizmet dişli kutusu, hat içi seyyar dişli kutusu, yükseltme tertibatı dişli kutusu ve transmikser için özel dişli kutusu gibi çeşitli ürünler içeriyor. Bu ürün portföyleri, Çin pazarının rüzgar, mobil, endüstriyel ve deniz uygulamalarına yönelik taleplerini tam olarak karşılayabiliyor. Waigaoqiao FTZ'de tescilli olan Bonfiglioli Trading (Shanghai) Co., Ltd (BTS), özellikle gümrük muafiyetine yönelik farklı iş modellerini desteklemek için uygun şekilde faaliyet gösteriyor.

Yeni yatırım sayesinde Çin'deki Bonfiglioli grubu yerel uygulama taleplerine uygun, daha yüksek maliyet verimliliği sağlayan ürünlerle yerel çözümler sağlayabilecek. Bonfiglioli, güç aktarım sektöründe güvenilir iş ortağınız.