Bonfiglioli bu yıl üst üste üçüncü defa Yığın Malzeme Taşıma Ödülleri’nin kazananı oldu
< geri

Bonfiglioli bu yıl üst üste üçüncü defa Yığın Malzeme Taşıma Ödülleri’nin kazananı oldu

Bonfiglioli, bu yıl Yığın Malzeme Taşıma Ödülleri’nin Redüktör, Motor ve Tahrik kategorisinde üst üste üçüncü defa ödül sahibi oldu. Bonfiglioli bu yıl çalışma sırasında birçok start-stop işleminin yapıldığı yığın malzeme taşıma gibi zorlu uygulamalarda ideal olan düşük geri tepmeli tahrik ürünleri için ödüle layık görüldü.

24 Kasım’da Sydney’deki Doltone House’da gerçekleştirilen ödül töreninde, yığın malzeme taşıma sektörünün en yenilikçi, verimli ve güvenli teknolojileri ödüllendirildi.

Bonfiglioli Australia Müdürü Malcolm Lewis, “Tahrikler, yığın malzeme taşıma operasyonlarının kalbinde yer alıyor, bu yüzden Bonfiglioli de müşterileri için hayati önem taşıyan ürünlerin güvenliğini, verimliliğini ve güvenilirliğini artırmak için tüm gayretiyle çalışıyor”, açıklamasını yaptı ve şöyle ekledi:

“Üst üste üçüncü yılda bu kategorinin kazananı olmak bizim için büyük bir onur. Bu ödül, Bonfiglioli’nin tüm çalışanlarının yoğun çalışmalarını ve adanmışlığını onurlandırıyor.”

Bonfiglioli düşük geri tepmeli TQF serisi hassas planet flanşlı redüktörler hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın