Bonfiglioli, Hindistan’daki güneş PV sürücülerinde en tercih edilen ortak haline geldi
< geri

Bonfiglioli, Hindistan’daki güneş PV sürücülerinde en tercih edilen ortak haline geldi

500MW’den fazla tesisleriyle, Bonfiglioli, Hindistan’ın 1 Numaralı Oyuncusu olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

2011 yılında 185 MW’den 2013 yılında 500+ MW’ye, Bonfiglioli Yenilenebilir ve Fotovoltaik İşletme Birimi, Hindistan Güneş PV piyasasında üstün bir büyüme sergilemiştir. %24 ve artan pazar payı ile Bonfiglioli sürücüleri Hindistan koşullarına uyarlanmış olup müşterinin en çok tercih edilen seçimi olmuştur.

Bonfiglioli ürünleri, halihazırda, Hindistan Coğrafyası genelinde işletimdedir. Sırasıyla 180+MW ve 133+MW ile Gujarat ve Madhya Pradesh’te en büyük. Bunu, işletim altında 50+MW ile Rajasthan yakından izlemektedir. Karnataka, Tamilnadu, Andra Pradesh, Orissa, Batı Bengal ve Uttar Pradesh de diğer eyaletler arasındadır. Bonfiglioli’nin servis kolu Sürücülerinizin sağlam ve çalışıyor olduğundan emin olmanızı sağlar.

Hindistan’da anahtar piyasalarda faaliyet gösteren özel servis ekipleriyle, müşterilere hem satış öncesi hem de satış sonrası yardım sunmaktadırlar. Kişiselleştirişmiş satış öncesi yardım, özel ihtiyaçları karşılayarak ve hasılat, verim ve güvenirliliği en yüksek seviyede tutarak müşterilerin fotovoltaik alanın boyutlarını optimize etmelerine yardımcı olur. Satış sonrası yardım, yatırımdan anında gelir elde edilebilmesi amacıyla tesisi sadece sürdürmeye değil aynı zamanda hızlı ve verimli bir şekilde hizmete sokmaya yardımcı olur. Bonfiglioli, bu proaktiflik seviyesiyle, halihazırda, Hindistan’da çok sayıda müşteri ile 20 yıl süreyle uzatılmış garantilere ve çalışma zamanı sözleşmelere (%98) imza atmıştır.

Esasında, yukarıda belirtilen noktalara ek olarak, Bonfiglioli’nin başarısının ardındaki diğer bir faktör de %97’den fazla bulunabilirlikte kazanç ve güvenilirlik bakımından mükemmel performans sunan ürünler tedarik etme becerisi olmuştur.

Bu haber hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya gidiniz.