Bonfiglioli Avustralya Yığın Taşıma Ödüllerinde arka arkaya kazanmaya devam ediyor
< geri

Bonfiglioli Avustralya Yığın Taşıma Ödüllerinde arka arkaya kazanmaya devam ediyor

Bonfiglioli Transmission Australia, iki yıldır Avustralya Yığın Taşıma Ödüllerinde Vitesler, Motorlar ve Tahrikler kategorisinde ödül kazandı. Bu senenin kazanan ögesi, yer kazanmak ve erişim kolaylığını artırmak üzere FMG'nin Cloudbreak işlemi için dikey monte edilen tahrik çözümü odaklı olmuştur.

Yıllık Yığın Taşıma Ödüllerinin onuncusu, Kasım ayında Doltone House'da düzenlenmiş ve yığın taşıma sektörü dahilinde güvenlik, teknoloji ve yenilik alanlarındaki liderlere söz hakkı tanımıştır.

Bonfiglioli Transmission Australia Genel Müdürü Malcolm Lewis, “Bu ödülü bir kez daha kazanmak büyük bir onurdur” diye belirtti. Ayrıca şunları da ekledi: “Yığın taşıma sektöründe hangi tip ekipman kullanırsanız kullanın, muhtemelen onu çalıştırmak için bir tahrik gerekli olacaktır. FMG için verimli ve yenilikçi çözümlerimizin sektörün en iyileri arasında görülmesi bizi çok mutlu ediyor.

Bu ödülün kazanılması, müşteri memnuniyetinin yaptığımız her şeyin merkezinde olmasını sağlamak için çok çalışan tüm Bonfiglioli ekibinin bağlılığının bir göstergesidir”.