Bonfiglioli, RPS TL-UL sürücülerine yönelik UL belgesini piyasaya sürdüğünü ilan etti
< geri

Bonfiglioli, RPS TL-UL sürücülerine yönelik UL belgesini piyasaya sürdüğünü ilan etti

Bonfiglioli Group, Kuzey Amerika için kanıtlanmış ve güvenilir teknoloji bakımından üstün yeni çözüm, RPS TL-UL sürücü serilerine yönelik UL belgesini piyasaya sürdüğünü ilan etmekten mutluluk duyar. RPS TL-UL, UL1741 ve CSA 107.01-01 standartlarına tasarlanmış olup belge, kapsamlı NRTL testinden sonra takdim edilmiştir.

RPS TL-UL sürücüler, Kuzey Amerika piyasasında anında bulunabilir olup bugün piyasanın en geniş sürücü puanı aralıklarından biriyle gurur duyar (367 kWac ila 1.40 MWac) ve her boyut sıralamasına en iyi eşleşme sağlar.
Hem temelli hem de yüzen sıralar için UL’de 1000V’da listelenmiş ilk yüksek güçlü sürücülerden biri olan RPS TL-UL, çalışma yükünü yönetme konusunda daha fazla sistem esnekliği ve daha fazla seçenek sunan ölçeklendirilebilir, modüler bir mimari sunmaktadır. Tek sürücü modül arızası durumunda da güvenilirliği maksimuma çıkardığı ve enerji üretimi kaybını minimuma indirdiği için modüler mimari dikkate değerdir.

Hem Efendi-Köle hem de Çoklu MPPT sürümünde mevcut olan, RPS TL-UL sürücüler, 1000 Vdc’ye varan sıralar için bağlanabilirlik sağlar ve kapsamlı bir kılavuz yönetimi dizisi ve Kuzey Amerika’daki tüm ilgili kılavuz yönetimi kanun ve uygulamalarını karşılayacak esneklikte koruma işlevleri içerir; bu da Bonfiglioli’yi şebeke ölçeğinde tesisler için ideal bir ortak olmasını sağlar.

“UL onaylı sürücülerin ilave edilmesi, Bonfiglioli’nin Kuzey Amerika piyasasına, özellikle de şebeke ölçeğinde uygulamalara PV teklifini genişletmektedir,” diyor Bonfiglioli ABD Başkanı Greg Schulte. “Güçlü yerel imalat, güvenilir hizmet ve Kuzey Amerika güneş enerjisi piyasasının önemli ölçüde büyümesini destekleyecek sağlam altyapı ile bu genişleme ikiye katlanmaktadır. Bu, aynı zamanda, Bonfiglioli’nin yıllardır dünya çapında güvenilir yenilenebilir enerji çözümleri sağladığı ve şu anda Kuzey Amerika piyasasına sunulan güneş ve yeşil teknolojileri taahhüdünün de kanıtıdır.”

Daha fazla bilgi için bakınız BonfiglioliUSA.com/PV