< geri

Bonfiglioli ve Virtus

Bonfiglioli Group, Virtus Basketball’un yeni resmi sponsorudur.
İki geçmişi mükemmel Bolonya “takımı” arasındaki bu birleşmeyi kutlamak üzere, Bonfiglioli Riduttori’nin adı, 2011 sezonu boyunca Virtus Basketball’un ilk takımının yarışma sahalarında yer alacak ve aynı zamanda 2012/13 sezonunun sonuna kadar çok sayıda reklam ve haberleşme etkinliklerinde de “Black Vs”ye eşlik edecek.

“Bu yeni anlaşma bizi çok heyecanlandırıyor” şeklinde yorumladı Bonfiglioli Group Başkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Sonia Bonfiglioli. “Bu, profesyonelliğimizi Virtus’un spor becerilerine bağlamamız için büyük bir fırsat. Bu yurtiçi Bolonya sponsorluk anlaşması çok çalışmanın, bağlılığın ve yeni fikirlerin hem hem endüstri hem de spor alanında mükemmel sonuçlar verebileceğini açıkça gösteriyor.”

Claudio Sabatini’nin konuşması da Sonia Bonfiglioli’nin sözlerini tekrarlar nitelikteydi: “Bu fantastik projeye yelken açılmasından mutluluk duyuyoruz.
Bonfiglioli Riduttori ve Sabatini Group uzun yıllardır karşılıklı karlı ilişkiler içinde. Şimdi, yurtdışında İtalyan kalitesinin standart taşıyıcısı olarak Bonfiglioli Riduttori’ye Cumhurbaşkanı Napolitano tarafından Leonardo Ödülü verilmesiyle, bana sadece Bonfiglioli ailesinin bize ve Virtus’e olan inancından gurur duymak düşüyor. Bu yeni sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için de iyi bir adım olacağından eminim."