< geri

Bonfiglioli ABD, Hebron, Kentucky'deki Yeni Montaj Hattı Kurulumunu Kutluyor

İtalya'da bulunan Bonfiglioli Riduttori S.p.A.'nın Kuzey Kentucky şubesi Bonfiglioli ABD, bugün seyyar dişli kutuları için hizmete giren yeni montaj hattını kurdele kesme töreniyle kutladı.

Tören, Bonfiglioli Riduttori Başkan ve CEO'su Sonia Bonfiglioli, Şirketin Mobil ve Rüzgar Sektörü Çözümleri Genel Müdürü Fausto Carboni ve Bonfiglioli Kuzey Amerika Başkanı Greg Schulte'nin katılımıyla gerçekleşti. Vali Yardımcısı Crit Luallen, Boone Bölgesi Maliye Mahkemesi Hakimi Gary Moore ve Kuzey Kentucky Ticaret Odası Başkanı Trey Grayson, sahnede Bonfiglioli yöneticilerine eşlik etti. Törende birçok müşteri, iş ortağı, ticaret örgütü ve ABD personelinin tamamı da yer aldı.

Vali Yardımcısı ve Hakim Moore, yeni montaj hattının Kuzey Kentucky bölgesi ve Kentucky eyaleti üzerinde Kuzey Kentucky'nin gelişmiş üretim açısından önde gelen bir konum olarak tanınması için nasıl bir etkiye sahip olacağına ilişkin konuştu.

Sonia Bonfiglioli, Fausto Carboni ve Greg Schulte de İtalya'daki genel merkezle ABD operasyonu arasında işbirliğine dayalı olarak yürütülen çalışmaların Bonfiglioli'nin Kuzey Amerika'daki müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağlayacak, son teknolojiyle donatılmış bir montaj hattının kurulumuyla sonuçlandığını vurguladılar.

Montaj hattıyla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.