Almanya'da 25 Yıllık Bonfiglioli Varlığı - Bir başarı öyküsü
< geri

Almanya'da 25 Yıllık Bonfiglioli Varlığı - Bir başarı öyküsü

25 Eylül'de ilk Alman bağlı şirketimizin kuruluşunun 25. yıldönümünü kutluyoruz. Şirketimizin geçtiğimiz 25 yıl içinde Almanya'da gösterdiği varlık tam anlamıyla bir başarı öyküsü olarak nitelenebilir. Bugün Neuss'taki Almanya merkez ofisi, Krefeld'deki elektronik yetkinlik merkezi ve 200 kişiyi aşkın satış ağı şirketin Alman pazarındaki başarısı için çalışıyor.

1982'de Clementino Bonfiglioli'nin uluslararası bir şirket olmaya yönelik olarak verdiği stratejik kararın hemen ardından Almanya başlıca ilgi noktası haline geldi. Bonfiglioli Alman pazarında başarılı olanların dünyanın her yerinde başarıyı yakalayacağına inanıyordu. Vites kutuları ve tahrik motorlarının yanı sıra mobil makineler için tahrikler satarak pazara giren Bonfiglioli, daha sonra rüzgar türbinleri için tahrik motorlarının satışını yapmaya başladı. Şirket sürekli bir büyüme kaydederken iş gücü de genişliyordu. 2001'de, bugün frekanslı tahriklerin ve fotovoltaik invertörlerin tasarım ve üretiminin kalbini temsil eden, Krefeld'deki Vectron Elektronik satın alındı.

Bonfiglioli şimdi iş alanlarına odaklanarak dünya çapında faaliyet gösteriyor. Son derece dinamik mekatronik sistemlerden olağanüstü güçlü dişli birimlerine kadar uzanan kapsamlı ürün seçenekleriyle endüstriyel pazara hizmet ediliyor. Mobil makineler iş alanı, birçok tanınmış inşaat makinesi, vinç ve ziraat makinesi üreticisine malzeme sağlarken elektronik mobilite çözümlerine öncülük ediyor. Rüzgar jenerasyonu iş alanında her büyüklükte rüzgar türbininde sapma ve yalpalama kontrolüne yönelik eksiksiz çözümler tasarlayarak uzun yıllardır liderlik konumumuzu koruyoruz. Son olarak fotovoltaik pazarında, Almanya'da geliştirilen teknik çözümler sayesinde dünya çapındaki büyük fotovoltaik enerji santrallerine hizmet sunuyoruz.

Bonfiglioli Almanya, iş hacmi açısından en önemli pazarlardan birini temsil ederken teknoloji açısından daha da öne çıkıyor. Bu nedenle 25. yıldönümümüz bizim için çok özel bir tarih.

Bonfiglioli Deutschland, Yıldönümün Kutlu Olsun!