Business expansion of Bonfiglioli

İşin genişletilmesi

1980’li yıllarda, Bonfiglioli Grup İtalya dışına doğru genişlemeye başlamıştır.
Yeni pazarlarımız, her zamankinden çok çeşitlilikte endüstrinin gelişmekte olan ve farklılaşan beklentilerine uyum sağlamak için ve kurumsal tasarım kapasitesimizi geliştirmemizde bizim için daime ve günümüzde her zamankindan daha da fazla olmak üzere bir tetikleyici olmuştur.
Bizim için uluslararasılaşma konsepti, bonfiglioli Grup’un düşünme ve hareket etme şeklinde kökten devrim yapan yeni know-how’ın, yeni profesyonelliğin ve yeni iş sınırlarının yaratılması yoluyla ifadesini bulmuştur.
Yıllar içerisinde, uluslararasılaşmaya yönelik ilk dürtümüz, ilk olarak İspanya, Fransa, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Almanya ve daha sonra ABD, Brezilya, Türkiye ve Çin’de olmak üzere sağlam bir dağıtım ağının gelişmesine yol açmıştır.

Bonfiglioli Hindistan 1999 yılında kurulmuş ve Chennai’deki modern üretim tesisi sayesinde Asya genelinde genişlemeye yönelik gerçek bir köprü başı haline gelmiştir.
Hızla gelişmekte olan ekonomilerdeki birleşen pazarlar da ayrıca Bonfiglioli Grup’un varlığını Güney Doğu Asya’da da genişletmesi için teşvik etmiştir.
2009 yılı Vietnam’da elektrik motorlarına yönelik yeni bir tesisin göreve başlamasına tanıklık etmiştir. 2012 yılında ise Singapur’da bir şube açtık.
Pazarlarımızın ve ürün yelpazemizin genişlemesine, uluslararası yapısı ve kullanım kolaylığı ile uluslararası alanda tanınmış olan yenilikçi e-ticaret sistemimiz Mosaico yardımcı olmuş ve bu genişlemeyi tamamlamıştır.