Bonfiglioli supports customers

Destek felsefesi

Tamamen müşteri odaklı bir kurumsal bir felsefe sunmak ve bunu sağlamlaştırmak Bonfiglioli Grup’un iş modelinde esas unsurdur.
Müşteri, bir talebi analiz etmeye başladığımız, kapsam dahilindeki ihtiyaçlara temel bir önemin verildiği ve yerine getirilecek olan görevler üzerine doğru bir odaklanmanın sağlandığı andan itibaren daima dikkatimizin odak noktasıdır.

Proje planlama aşaması müşteri ile sorunları aktif bir şekilde görüşmek için bir fırsat sunmaktadır. Kesinlikle co-engineering süreçlerinin yüksek teknolojik değere sahip ürünleri geliştirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini tam anlamıyla gerçekleştirmek için en iyi olduğuna ikna olmuş durumdayız. Benzer şekilde, tasarım, geliştirme ve test etme aşamalarının hepsinin karşılıklı know-how transferi üzerine odaklanmış devam eden bir değişimin aktif bir muhatabı olmaya devam eden müşterinin tam katılımını içermektedir.  
Bu diyalog, nihai ürün teslim edildiğinde sona ermez.
Satış sonrası hizmetlerimiz, bizim yüksek seviyede şeffaflık ve müşteri memnuniyeti ile Bonfiglioli ve müşteri için karşılıklı olarak faydalı olduğu kanıtlanmış ilişkileri sağlamlaştırmamıza izin vermektedir.