Bonfiglioli global support

Küresel destek

Bonfiglioli 5 kıtada 80’in üzerinde ülkeye yayılan bir yan kuruluşlar ve distribütörler ağına sahip olmakla övünmektedir.
Bu geniş ağ tarafından desteklenerek şirketimiz küresel stratejik vizyon tarafından yönlendirilen yerel yetkinliği sunabilmektedir.
Geniş ve sağlam varlığımız bizim, müşteriler ile karşılıklı güven üzerine kurulu uzun süreli ilişkiler kurmamıza izin vermektedir.
Bonfiglioli Grup bilmektedir ki yalnızca ürünleri değil aynı zamanda organizasyonu ve operasyonlarının da müşteri memnuniyetini temin etmek için uygun bir hale getirilmesi gerekmektedir çünkü bu bizim başarımızın gerçek ölçüsüdür.
Tam destek ve hızlı müşteri hizmetleri bizim tüm gereksinimleri etkin bir şekilde karşılamamıza izin vermektedir.
Aynı yüksek standartlar Grubumuzun dünya çapında yer alan her bir şirket merkezinde ve yan kuruluşlarında uygulanmaktadır.
Kalifiye ve hizmet içi eğitilmiş personel, sipariş verdikleri andan teslimin gerçekleştiği ana kadar ve satış sonrası destek süresince Bonfiglioli’den memnuniyetlerini dikkatli bir şekilde gözlemlemekte olan müşterilerin ihtiyaçlarını tanımlamakta ve bunlar için hızlı çözümler sunmaktadır.