Bizimle irtibata geçin

Bonfiglioli Group, kişiye özel ve zamanında destek sağlamayı hedeflemektedir ve her bir talep, doğrudan uygun departmana yönlendirilir. Her talep tipi – ürünler ve/veya servisler için genel bilgi ya da teknik açıklamalar için – ihtiyacınız olan spesifik açıklamaları ve desteği sağlayacak olan uzman personel tarafından yönetilir.
Formu doldurun ve bizimle online olarak irtibata geçin. Ekibimiz üyeleri, ihtiyacınız olan bilgiler ile en kısa sürede size yanıt verecektir.

Seçim yapmadan önce İş Kolu hakkındaki bilgilerin seçilmesi gerekmektedir
"Ctrl" (Mac'de "Command") tuşunu basılı tutularak birden fazla seçim yapılabilir.
Seçim yapmadan önce İş Kolu hakkındaki bilgilerin seçilmesi gerekmektedir
Seçim yapmadan önce İş Kolu hakkındaki bilgilerin seçilmesi gerekmektedir
Necessary to select the Business Unit information before making any selection. If you need a price offer please choose sales.
Eğer haber bültenimizi almak istemiyorsanız, lütfen bu onay kutusunu işaretlemeyiniz.
Gizlilik politikasını okudum:

aşağıda yer alan ilgili kutucuğu işaretleyerek Şirket tarafından iletişim bilgilerinin (ad, doğum yeri ve tarihi, vergi kimlik numarası, adres, telefon numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi ile ilgili bilgiler) otomatik iletişim yöntemleri (e-posta) ve geleneksel yöntemlerle (örneğin operatör ile telefon görüşmesi) gerçekleştirilen pazarlama ve reklam, satış promosyonu girişimleri, fuar ve etkinlikler veya bülten alımı, pazar araştırması ve istatistiksel anketler için işlenmesine izin veriyorum.